ריצ-רץ' -מתנה מודפסת אישית ,מתנות סוף שנה לגני ילדים - מתנה לגבר לולנטיין
  
מתנות מודפסות  במחירים ישירים לצרכן 
מכירה בסיטונאות וליחידים
מענה טלפוני:

ימים א'-ה'        08:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 08:00-13:00 
 

            ברורים והזמנות:
   054-6407970
   058-4277429
 


משלוחים לכל רחבי הארץ עם שליח
עד פתח הבית ב 40 ש"ח.
(למעט ספלים - איסוף עצמי בלבד)

איסוף עצמי אפשרי מחדרה או
תל אביב בתיאום מראש בלבד.


אימייל להעלאת תמונות וקבלת פרטים:מונה:

FacebookTwitter

             

 
 
             
    
        
        

מתנה לגבר לולנטיין

גברים נוטים לראות ברכישת מתנות סוג של עול, מעין "מס" חברתי / זוגי / משפחתי שהם אמורים לשלם, כדי לשמור עלינו, הנשים שאיתם במצב מרוצה ובלתי נפיץ. לנו, הנשים, לעומת זאת, קל יותר לרכוש מתנה, אם כי, לפעמים, במיוחד במערכות יחסים ארוכות, נדמה שכבר קנינו את כל מה שניתן לקנות, וגם אקדח לרקה לא יצליח לחלץ מאיתנו רעיון לעוד מתנה אחת קטנה. בואי נמקד את זה - אנחנו מתות על קניית מתנות ככה סתם, אבל כשמדובר במתנה שהיא לרגל אירוע מסוים, אנחנו קצת עלולות ללכת לאיבוד שם.

מתנה לגבר לוולנטיין - אל תשאירי את הקניה לרגע האחרון!

הטעו הגדולה ביותר שאנחנו עושות, היא לחכות עם רכישת מתנה לגבר לוולנטיין עד לרגע האחרון, ליום לפני שהחג האדום והרומנטי מגיע. יכול להיות שמדובר בהדחקה, או שסתם לא היה לך זמן לחשוב על זה קודם, אבל רבות מאיתנו ממתינות עד לוולנטיי'ז דיי ממש, כדי להתחיל לחשוב על המתנה. זה רעיון רע מאד משתי בחינות - הראשונה - סובייקטיבית - תחת לחץ של זמן אנחנו מתפקדות הרבה פחות טוב מאשר במצבים נינוחים ולא לחוצים. והסיבה השנייה היא סובייקטיבית - אם תמתיני ליום האחרון, המתאים בחנויות יצטמצמו, ויתכן שלא בהכרח תצליחי לרכוש לו את המתנה שאותה את מעוניינת לקנות לו.

לכי על יצירתיות אישית - זה תמיד עובד!

להבדיל ממתנות יום הולדת שיכולות להיות מעט פחות רומנטיות ואישיות, רכישת מתנה לגבר לוולנטיין ממוקדת ברומנטיקה האישית. הדפסת תמונתכם יחד בתוך לב אדום על ספל הקפה שלו, הדפסת שמו על מגבת לחדר הכושר או על חלוק הרחצה המפנק שקנית לו, בהחלט יכולה להזכיר לו בכל יום ובכל שעה שאת אוהבת אותו. זקוקה לעוד רעיונות יצירתיים למתנה? אנשי המקצוע של ריץ' רץ' - מתנות מודפסות ישמחו לעמוד לרשותך בכך!
 email  :richrach77@gmail.com             פקס: 04-6222950  הדפסה על מוצרים- להפוך כל תמונה למתנה!                     
לייבסיטי - בניית אתרים