מתנה יצירתית לחבר - מתנה יצירתית לחברה
  
מתנות מודפסות  במחירים ישירים לצרכן 
מכירה בסיטונאות וליחידים
מענה טלפוני:

ימים א'-ה'        08:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 08:00-13:00 
 

            ברורים והזמנות:
   054-6407970
   058-4277429
 


משלוחים לכל רחבי הארץ עם שליח
עד פתח הבית ב 40 ש"ח.
(למעט ספלים - איסוף עצמי בלבד)

איסוף עצמי אפשרי מחדרה או
תל אביב בתיאום מראש בלבד.


אימייל להעלאת תמונות וקבלת פרטים:מונה:

FacebookTwitter

             

 
 
             
    
        
        

מתנה יצירתית לחבר / חברה

חג אחרי חג, יום הולדת אחד רודף את משנהו, ומאיתנו, כחברים טובים, מצופה להביא מתנה. כן, לא רק מערכות יחסים רומנטיות דורשות מאיתנו השקעת משאבים במחשבה, חיפוש ומציאת מתנה, אלא גם מערכות יחסים חברתיות. כך שפעם אחר פעם, אנחנו שוברים את הראש על מציאת מתנה יצירתית לחבר הכי טוב או איתור מתנה יצירתית לחברה הקרובה, כאילו שלא עשינו זאת עשרות פעמים בעבר... ובכל זאת, כשמדובר באנשים הקרובים אלינו, האתגר בכל פעם גדל והולך.

מתנה יצירתית - מהי וכיצד בוחרים מתנה כזו?

כאשר אנחנו מדברים על מציאת מתנה יצירתית לחבר שמלווה אתכם כברת דרך או על קניית מתנה יצירתית לחברה שהיא אשת סודכן/ם, דווקא עלותה של המתנה עשויה להיות החלק הזניח בסיפור. זאת, מאחר וכאן, משחקים גורמים אחרים. כמו רמת האישיות שמקרינה המתנה, הזמן שהשקעתם בבחירתה וגורמים נוספים, שפחות מסמלים ערך ממשי שנמדד בכסף, אלא את ההשקעה והאכפתיות שלכם. גם מתנות שאינן יקרות תצלחנה להעביר למקבל המתנה את התחושה "את חשובה לי", "אני שמח שאתה בחיי", ארם רק תשקיעו בבחירתן את המחשבה ואת תשומת הלב הנדרשות לכך, ולא תעגלו פינות או תחפפו ותצאו ידי חובה ברכישת מתנה בנאלית, יקרה ככל שתהיה.

כיצד רוכשים מתנה אישית שהיא יצירתית?

הדפסה של תמונה שלכם יחדיו, למשל, על ספל או חולצה, הדפסת שם על מגבת או חלוק רחצה, או, למעשה, על כל חפץ שיכולים ללוות את החבר / החברה שלכם לאורך היום, יכולים להפוך מתנה לאישית וליצירתית בהרבה יותר. אם אתם זקוקים לרעיונות יצירתיים נוספים למתנות אישיות, תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע של ריץ' רץ' - מתנות מודפסות!

 
 email  :richrach77@gmail.com             פקס: 04-6222950  הדפסה על מוצרים- להפוך כל תמונה למתנה!                     
לייבסיטי - בניית אתרים