מתנה אישית - מתנה אישית לגבר
  
מתנות מודפסות  במחירים ישירים לצרכן 
מכירה בסיטונאות וליחידים
מענה טלפוני:

ימים א'-ה'        08:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 08:00-13:00 
 

            ברורים והזמנות:
   054-6407970
   058-4277429
 


משלוחים לכל רחבי הארץ עם שליח
עד פתח הבית ב 40 ש"ח.
(למעט ספלים - איסוף עצמי בלבד)

איסוף עצמי אפשרי מחדרה או
תל אביב בתיאום מראש בלבד.


אימייל להעלאת תמונות וקבלת פרטים:מונה:

FacebookTwitter

             

 
 
             
    
        
        

מתנה אישית לגבר

בואי נודה בזה - אחד האתגרים הגדולים ביותר בזוגיות, הוא קניית המתנות. כי בעוד שלנו, כנשים, יש ה מ ו ן מתנות אפשריות, מרבית הגברים מגדירים את עצמם ככאלה שיש להם הכל. שזה נפלא, לכשעצמו, אבל לא מקדם אותך הרבה כאשר את מחפשת מתנה אישית לגבר שלך ליום ההולדת, ליום השנה שלכם או אפילו סתם ככה, כי בא לך לפנק אותו כי הוא נחמד אליך. למעשה, רק נדמה לך שאין מה לקנות לו, או שאת לא יודעת איזו מתנה תשמח אותו, את יודעת היטב מה לקנות לו, ותכף גם נוכיח לך את זה.

מתנה אישית - כיצד לפענח את כל הרמזים הנכונים?

אנשים בכלל (וגברים במיוחד) משאירים פירורי לחם בצורת רמזים קטנים לאורך כל ההתנהלות היומיומית השוטפת שלהם. בטח שמת לב שסיפר בעיניים נוצצות על המקדחה שהחבר הטוב שלו קנה, על הכיסוי המיוחד לגלגל של הג'יפ או על כיסוי ההגה הגברי שראה בחנות. כן, בוודאי שמעת, אבל, איכשהו, זה הספיק לפרוח מזיכרונך ולפנות מקום לדברים השוטפים, הדחופים יותר. אבל כאן בדיוק טמון הרעיון במתן מתנה אישית - מתנה שנבחרה באופן מיוחד על ידי הנותן/ת ומתוך שימת לב למקבל/ת, לאופיו, לרצונותיו, להעדפותיו, למה שהוא ישמח לקבל. ואם הוא כבר אומר מה הוא ישמח לקבל, כל מה שעליך לעשות, הוא פשוט לתעד את זה, וכשמגיע הזמן - לשלוף ולבחור מתוך הרשימה המתועדת את המתנה הנכונה!
 

כיצד הופכים מתנה אישית למתנה אישית עוד יותר?

הדפסה של תמונה שלך (עם הילדים או בלעדיהם) על ספל, חולצה, מגבת או כל חפץ שמלווה את האיש שלך לאורך היום, תהפוך את המתנה לאישית הרבה יותר. זקוקה לרעיונות נוספים? בריץ' רץ' - מתנות מודפסות ישמחו לעמוד לרשותך!

 

 email  :richrach77@gmail.com             פקס: 04-6222950  הדפסה על מוצרים- להפוך כל תמונה למתנה!                     
לייבסיטי - בניית אתרים